نتایج جستجو برای عبارت :

راحت ترین روش کاهش وزن

اعتراف ابن حجر مکی به فضائل امام موسی کاظم علیه السلام
ابن حجر مکی از علمای بزرگ اهل تسنن و دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعه نوشته است می‌نویسد:
موسى الكاظم وهو وارثه علما ومعرفة وكمالا وفضلا سمی الكاظم لكثرة تجاوزه وحلمه وكان معروفا عند أهل العراق بباب قضاء الحوائج عند الله وكان أعبد أهل زمانه وأعلمهم وأسخاهم.
موسی کاظم (علیه السلام) علم و معرفت و فضل و کمال را از پدرش به ارث برد و در اثر عفو و گذشت و بردباری که از خود
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
خواب راحت با دوش آب گرم
دستور العمل هایی وجود دارد که کسانی که میخواهند یک خواب راحت در طول شب را داشته باشند.به عنوان مثال : میدانیم که ورزش منظم ، اتاق خواب خنک راهکارهای خوبی برای استراحت شبانه است.
حمام یا دوش گرفتن قبل از خواب نیز یک درمان شناخته شده برای یک خواب راحت میباشد. زیرا بعد از حمام کردن دمای بدن کاهش میابد که میتواند به خواب راحت ما کمک کند.

ادامه مطلب
4 نکته رژیمی برای کاهش وزن زنان میان سال
کاهش وزن در سنین ۲۰ تا ۳۰ سالگی به راحتی اتفاق می افتد، با این حال این کار در سنین ۴۰ تا ۵۰ سالگی کمی مشکل است. اما این به معنی غیرممکن بودن آن هم نیست. با نگرش های سالم و همچنین تغذیه صحیح کاهش وزن در هر سنی ممکن است. برای افراد میانسال، ترکیب ورزش هایی مثل پیاده روی و در کنار آن حرکات کششی و نرمشی و همچنین برداشتن وزنه بهترین روش برای تناسب اندام و کاهش وزن است. اکنون می خواهیم نکاتی را به شما معرفی کنیم ک
امام حسن علیه السلام شبیه‌ترین مردم به رسول خدا صلی الله علیه و آله
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است که امام صادق علیه السلام فرمودند:
كانَ الحَسَنُ أشبَهَ النّاسِ بِرَسولِ اللّه ِ خَلقا و سُؤدُدا و هَدیا.
امام حسن علیه السلام در خلقت و سیرت و شرافت شبیه ترین مردم به رسول خدا بود.
الارشاد، تالیف شیخ مفید، جلد ۲، صفحه ۵، چاپ موسسه آل البیت لاحیاء التراث
بررسی رژیم غذایی SlimFast

آیا برای کاهش وزن موثر است؟
چگونه کار می کند
کاهش وزن
سایر مزایا
غذا برای خوردن
مواد غذایی برای جلوگیری از
رژیم SlimFast ده ها سال است که ابزاری محبوب در زمینه کاهش وزن است.
این ترکیب از لرزهای جایگزین غذا و محصولات غذایی طراحی شده برای کاهش وزن است.
برنامه ساده ، راحت و آسان برای دنبال کردن آن موفقیت گسترده ای کسب کرده است.
اما بسیاری تعجب می کنند که آیا این واقعا کار می کند ، و همچنین پایدار است.
این مقاله نگاهی دقیق تر ب
از بهترین حس های دنیا این است که خیالت راحت باشد. از چیزی، از جایی، از کسی، یا از ماجرایی. اینکه خیالت راحت باشد مثل یک لیوان شربت خنک در دل تابستان، زیر پوستت حرکت میکند و لذتی می بخشد که چشیدن ست، نه گفتنی. خیال آدم که راحت باشد، دگر تمام است. مخصوصاً اگر خیالت از خدا راحت باشد. مخصوصاًتر اگر خیال او هم از تو راحت باشد. «راضیةٌ مرضیة».
نمی دانم درون من کجای این عالم خاکی است که همیشه جایگاه توست ... دوستت دارم هر چند که دوری هر چند که خاطرم آزرده است و خیالم راحت نیست که تو در خیال راحت جای نمی گیری آشفته می کنی مرا , از خویش می کنی مرا ... #الهام_ملک_محمدی
سرفصل موضوعات کتاب “بارداری سالم و زایمان راحت”

شناخت مشکلات دوران بارداری و راه حل آن‌ها مثل کمر درد، مشکلات گوارشی و …..
داشتن برنامه غذایی مناسب برای رشد چنین و چلوگیری از چاقی مادر
پیشنهاد راه حل‌هایی برای داشتن سلامت روان،شاد بودن و ارتباط خوب با هسر، در بارداری
یادگرفتن تکنیک‌های کاهش درد زایمان
یاد گرفتن پوزیشن‌های کمک کننده به کاهش درد زایمان
شناخت مشکلات مادر، پس از زایمان و راه حل آن
شناخت مشکلات نوزاد و یادگرفتن مراقبت لا

20 اشتباه بزرگ که مانع کاهش وزن تان می شود

اشتباهاتی که مانع کاهش وزن می شوند

راه‌های کاهش وزن زیادی وجود دارد؛ اما بیشتر آنها باعث گرسنگی و عدم رضایت‌تان از خوردن خواهند شد. تصور کنید که هر کاری برای کاهش وزن انجام داده‌اید؛ اما نتیجه برایتان رضایت بخش نبوده است. در این مقاله نکاتی را بیان می‌کنیم که شاید شما هم در روند "کاهش وزن" به آن‌ها نیاز داشته باشید. این‌ها مجموعه‌ای از اشتباهات رایجی است که اکثر افرادی که دنبال کاهش وزن و 
قهوه خواص زیادی برای سلامتی دارد، از جمله:
سلامت کبد
پیشگیری از آلزایمر و زوال عقل
کاهش خطر ابتلا به پارکینسون
کاهش علائم افسردگی و بهبود روحیه
پیشگیری از سرطان
چربی سوزی و کاهش وزن
بهبود عملکرد فیزیکی
افزایش انرژی و هوشیاری
کاهش خطر بروز سکته
کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع 2
افزایش طول عمر
دانلود آهنگ کامل راحت رفت رضا صادقی
دانلود آهنگ قبل رفتنت رضا صادقی
متن اهنگ راحت رفت رضا صادقی
دانلود آهنگ راحت رفت بدون دلهره از رضا صادقی

دانلود موزیک ویدیو راحت رفت رضا صادقی
راحت رفت رضا صادقی با کیفیت 320
متن راحت رفت رضا صادقی
دانلود آلبوم زندگی کن رضا صادقی
ما به اشتباه اینگونه می‌اندیشیم:
- درسم تمام شود راحت شوم- غذایم را بپزم راحت شوم- اتاقم را تمیز کنم راحت شوم- بالاخره رسیدم، راحت شدم- اوه چه پروژه‌ای، تمام شود راحت شوم
تمام شود که چه شود؟مادامی که زنده هستیم و زندگی میکنیم هیچ فعالیتی تمام شدنی نیست بلکه آغاز فعالیتی دیگر است 
پس چه بهتر که در حین انجام دادن هر کاری لذت بردن را فراموش نکنیم نه مانند یک ربات فقط به انجام دادن بپردازیم به تمام شدن و فارغ شدن... لذت باعث قدرتمند شدن میشود و
ما به اشتباه اینگونه می‌اندیشیم:
- درسم تمام شود راحت شوم- غذایم را بپزم راحت شوم- اتاقم را تمیز کنم راحت شوم- بالاخره رسیدم، راحت شدم- اوه چه پروژه‌ای، تمام شود راحت شوم
تمام شود که چه شود؟مادامی که زنده هستیم و زندگی میکنیم هیچ فعالیتی تمام شدنی نیست بلکه آغاز فعالیتی دیگر است 
پس چه بهتر که در حین انجام دادن هر کاری لذت بردن را فراموش نکنیم نه مانند یک ربات فقط به انجام دادن بپردازیم به تمام شدن و فارغ شدن... لذت باعث قدرتمند شدن میشود و به

من فضا رو دوست دارم. آدم فضایی‌ها رو هم. اصلا هرچی از فضا بیاد...
بعد از اون سیگنال‌ها یه خبر اومد که قراره یه شهاب‌سنگ بخوره زمین و همه چیز رو به فنا بده. خبر اینقد هیجانی و بدون بازتاب بود که اصلا نیاز نداشت پیگیری کنم واقعیه یا نه؟! خب معلوم بود این خبر اگه واقعی باشه مثه بمب میترکید نه اینکه فقط ما ایرانی‌ها با میانگین ضریب هوشی ۸۴ بهش توجه کنیم!
اما کاش واقعی بود. چه لذتی داشت خبر اینکه قراره همه باهم نابود شیم. خیالمون راحت باشه دیگه هیچ

میل جنسی کم یا کاهش میل جنسی در مردان و زنان

میل جنسی کم یا کاهش میل جنسی می تواند هم مردان و هم زنان را تحت تاثیر قرار دهد‎

میل جنسی کم یا کاهش میل جنسی می تواند هم مردان و هم زنان را تحت تاثیر قرار دهد. نوسان در میل جنسی در دوره های مختلف زندگی انسان به واسطه دلایلی مانند تغییرات هورمونی، سن، و استرس غیرمعمول نیست.
با این وجود، میل جنسی کم اگر موجب استرس شده، بهزیستی کلی فرد را تحت تاثیر قرار دهد، یا به اضطراب درباره رابطه منجر شود، می
خب این پست میزارم هرکی به کارش اومد ۵ صلوات بفرسته.
دوستانی که با ویرایشگر متن بلاگ بیان مشکل دارن و میخوان همون قبلی باشه که راحت اهنگ بزارن و راحت تر متنشو تصحیح کنن فقط کافیه به بخش تنظیمات >تنطیمات مرکز مدیریت > ویرایشگر پیش فرض تیک بزنید و در اخر گزینه ذخیره سبز بزنید.‌حالا مثل سابق راحت کارتون انجام بدین :) 
اگه دنبال درمان اضطراب شدید بدون دارو هستین، جای درستی اومدین. امروز قراره یه تکنیک تنفسی خاص یاد بگیرین که فورا آرومتون کنه.
اسم این تکنیک نفَس آرامش هست.

تمرین نفس آرامش قبل خواب، باعث میشه که اضطراب رها بشه و بتونین به راحتی بخوابین.

دکتر اندرو ویل این تکنیک رو آموزش میده و میگه این تکنیک نتایج زیر رو به ارمغان میاره:
کاهش اضطراب
خواب آرام
کنترل نیاز (مثل نیاز به مواد یا الکل)
کنترل و کاهش خشم

آموزش کاهش اضطراب با تنفس
خب، اول یه جای ر
هر زنی ممکن است کاهش میل جنسی را در نقطه ای از زندگیش تجربه کند. در این مقاله به چند نکته کاربردی در رابطه با افزایش میل جنسی زنان اشاره می کنیم.
دلایل کاهش میل جنسی زنان
کاهش میل جنسی هر زمان پس از اینکه از لحاظ جنسی فعال شدید، ممکن است. بسیاری از زنان پس از بارداری و در زمان شیردهی، کاهش میل جنسی را تجربه می کنند.
همچنین ممکن است میل جنسیتان بر اثر اضطراب، استرس یا عدم تعادل هورمونی در بندنتان از صفر تا صد تغییر کند. همچنین برخی از اختلالات جن
محققان عنوان می کنند خوردن موز در وعده صبحانه می تواند به کاهش وزن کمک کند.

به گزارش : «هیتوشی واتاناب»، برنامه رژیم غذایی با عنوان «رژیم موز در صبحانه» را برای کاهش وزن معرفی می کند. در ژاپن این رژیم غذایی به «رژیم موز» معروف است که برای کاهش وزن استفاده می شود.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ بنیامین بهادری راحت
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * راحت * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بنیامین بهادری باشید.
دانلود آهنگ بنیامین بهادری به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Benyamin called Rahat With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه بنیامین بهادری به نام راحت
نمیدونی چقد آسونه مردن براتو نمیدونی چقد آرومه حسم باهاتوتو اومدی همه قانون دنیام عوض شد تو اومدی یهو دیوونه دیوو
کاهش وزن چه تاثیری بر قاعدگی دارد
کاهش
وزن بالا می تواند باعث شود قاعدگی تان عقب بیفتد. کاهش وزن به دلیل رژیم
گرفتن یا اختلال تغذیه ای می تواند باعث ایجاد نوساناتی در غده تیروئید شود
که به نوبه خود منجر به کاهش این هورمون های تولید مثل شوند.
ادامه مطلب
تاثیر کاهش وزن بر قاعدگی
کاهش

کاهش وزن چگونه می تواند روی قاعدگی تاثیر بگذارد
ادامه مطلب
دلایل کاهش میل جنسی مردان چاقی :چاقی در مردان باعث می شود که ترشح هورمون جنسی یعنی تستوسترون کاهش پیدا کند و در نتیجه میل مرد به رابطه جنسی کم شود . هم چنین چاقی با فشار خون بالا و سخت شدن شریان ها همراه است که این باعث می شود جریان خون در آلت تناسلی مردانه کاهش یافته و نعوظ را مختل شود . 
ادامه مطلب
سلام
امروز خیلی حالم بد بود
رفتم زیارت شهدا و امامزاده..
بعدم هیات داخل امامزاده...
خیلی خوب بود...فاطمیه انگار شروع شده برام
راحت گریه کردم راحت اشک هامو پاک کردم راحت یادت کردم
بابت حس و حال بدت نمیدونم چی بگم ولی یادمه قبلا بااین حرفم اروم میشی 
ان الله معنا

دیجیتال مارکتینگ یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر کسب‌وکاری است که به سود شرکت‌ها کمک می‌کند. اما آیا دیجیتال مارکتینگ باعث کاهش هزینه‌ها نیز می‌شود؟
کاهش هزینه‌ها ممکن است برای برخی مناطق ضروری باشد، اما قبل از اینکه شما هر گونه کاهش شدیدی را در منابع تیم خود و یا تعدیل کارکنانتان در نظر بگیرید، سعی کنید از کاهش هزینه‌های سازمانی وحشت نکنید. این احتمال وجود دارد که چند تغییر کوچک موجب صرفه‌جویی قابل‌توجهی شود؛ صرفه‌جویی‌ای بیشتر از
آیا پاشویه کودک برای کاهش تب عوارض دارد؟
مجله زیبا - بیماری تب در بین کودکان طبیعی است.تب علت های مختلفی دارد . خیلی از والدین برای درمان و کاهش تب از پاشویه استفاده می کنند اما آیا پاشویه برای کاهش تب مفید است و عوارضی ندارد؟
به ادامه بروید
ادامه مطلب
کاهش وزن چه تاثیری بر قاعدگی دارد
کاهش
ادامه مطلب
کاهش وزن با 8 گام صبحگاهی!!$

ترفندهای صبحگاهی برای کاهش وزن‎

شما می توانید در هنگام صبح 8 گام بردارید
تا علاوه بر کنترل وزن، شاهد بهبود سلامت روحی و جسمی خود باشید. برای
دانستن این 8 گام در ادامه مطلب با ما همراه شوید
ادامه مطلب
شاید شما هم شنیده باشید که قبل از خواب نباید نوشابه انرژی‌زا، غذاهایی چرب و شکلات و نوشیدنی های کافئین دار خورد به این دلیل که خواب راحت را از ما می‌گیرند؛ اما اگر این نکات را رعایت کردیم اما باز هم خواب‌مان راحت و به موقع نبود چه کار باید بکنیم؟ برای شما دستور پخت چند غذای ساده را می‌ دهیم که می‌توانید با خوردن آنها راحت به خواب روید و صبح با نشاط بیدار شوید و به کارهایتان برسید.
برای مشاهده دستور ها غذایی به ادامه مطلب توجه فرمایید.
ادامه
کاهش سریع فشار خون بالا کاهش سریع “فشار خون بالا” برای حفظ جان فرد مبتلا با راه و روش طبیعی ممکن است. درست است که داروها در این زمینه خوب عمل می کنند ولی بدون دارو هم می توان فشار خون را کاهش داد.                                                                                                                                                                     
ادامه مطلب
چسب بخیه سری استری استریپ از کمپانی 3M آمریکا برای مراقبت از زخم و افزایش قدرت بافت زخم با ساختاری غیر تهاجمی به کاهش ریسک اسکار و آلودگی بسیار کمک می کند. در مقایسه با سوچر و منگنه پوستی آسیب کمتری برای پوست ایجاد کرده و ظاهر بافت پس از نقاهت را کمتر تغییر می دهد.
ویژگیها و موارد مصرف :
استریل و با قابلیت نفوذ هوا - راحت حین استفاده
ضد حساسیت
مقرون به صرفه
کاربری سریع و راحت
قابل استفاده و مناسب پس از برداشتن بخیه و یا منگنه
مناسب زخمهای با تنش
یعنی میشه یه روز با خیال راحت بخوابم ، با خیال راحت برم سر کار و با خیال راحت زندگیمو بکنم؟
میشه با خیال راحت گیتار بزنم ، با خیال راحت مسافرت برم ، با خیال راحت به مامان و بابام بگم دوستت دارم ، با خیال راحت چاییم رو بخورم و با آرامش به پیشرفتم ادامه بدم؟!
یا تا آخرش باید همینجوری بدوم؟!!!!!
امروز یکی از دوستام زنگ زد و متوجه شدم چند تا از هم کلاسی های قدیمیم یه شرکت خیلی خیلی خوب توی عسلویه مشغول به کار شدن و تونستن توی آزمون های استخدامی سربلند
اگر شما هم از آن دسته افرادی است که به دلیل آرتروز مفصل و ساییدگی مفصل حرکت نمی کنید باید بدانید به احتمال قوی اشتباه می کنید.ساییدگی مفصل ها یا آرتروز مفصل اغلب در مفصل های ران و مفصل های زانو مشاهده می شود که جز بیماری هایی است که شایع می باشد. این مشکل تا میزان قابل توجهی در گردن و کمر هم مشاهده می شود. دلیل اصلی این بیماری خراب شدن غضروف مفصل می باشد که علائمی همچون ایجاد شدن محدودیت در حرکت ، درد و تورم مفصل دارد.دانشمندان در اخرین تحقیقات
به نام خدا
==========
راحت نشین
خرید صندلی های راحت نشین هومپک
دارای کیفیت صادراتی
اگر خواستار صندلی راحت نشینی هستید که بعد از چندسال شکسته نشود و اگر هم بدنه اش شکست، بتوانید آن را مرجوع نمایید ، 
پس صندلی راحت نشین هومپک را خریداری نمایید.
Email:  HomePack98@Gmail.com
Phone:  0933.4444.724
آیا تلاش می‌کنید تا لباس‌های سال گذشته‌تان اندازه‌ی شما شوند؟ آیا چربی شکم خواب راحت را از شما گرفته است؟ اگر پاسخ شما بله باشد، ممکن است بخواهید برای حل این مشکلات، برخی تغییرات را در شیوه‌ی زندگی خود، انجام دهید. چربی معده، در صورتی که در زمان مناسب مورد توجه قرار نگیرد، می‌تواند منجر به اثرات منفی بر سلامت شما شود. مطمئنا چربی شکم زیبا به نظر نمی‌رسد. اما دلیل مهم برای مقابله با آن، اثر آن در طولانی مدت بر سلامت شما است.

مسلما به
یک چیزی ته دلم میگه راحت باش و هر چی توی ذهنت هست بنویس چه عیبی داره وقتی این همه بلاگر هستند که از ریز جزئیات زندگیشون میذارن و کلی دنبال کننده جمع می‌کنند و از این دنبال کننده ها پول درمیارن هر چی تعدادشون بیشتر شه هزینه ی تبلیغشونو بیشتر می‌کنند!
یک چیزی میگه راحت باش ولی من نمیتونم راحت باشم چون نمیدونم چند جفت چشم این مطلب رو میخونن و چقدر ممکنه منظور منو بد برداشت نکنند!  من نمیتونم خیلی راحت عکس دسته گل نرگس بذارم و بگم "مرسی عشقم که به
طب سوزنی برای کاهش وزن

بررسی اجمالیطب سوزنی طب سنتی پزشکی چینی برای تحریک نقاط خاص روی بدن است ، در درجه اول با قرار دادن سوزن های بسیار نازک از طریق پوست.
طب سوزنی در تحقیقات بسیاری در مورد توانایی آن در مدیریت درد - بخصوص دردهای سردرد و گردن ، کمر ، زانو و آرتروز مورد توجه قرار گرفته است.
با این حال ، به عنوان بسیاری از مطالعات صورت نگرفته است که طب سوزنی چگونه می تواند در مورد سایر موضوعات بهداشتی مانند کاهش وزن کمک کند.
طب سوزنی برای کاهش
1. چای سبز برای چربی سوزی
قبل از تمرین با نوشیدن یک فنجان چای سبز چربی سوزی بدن خود را افزایش دهید. در یک مطالعه 12 هفته ای، شرکت کنندگانی که روزانه 4-5 فنجان چای سبز را با یک جلسه 25 دقیقه ای ورزش ترکیب کردند به طور متوسط بیش از 2 کیلو وزن بیشتری نسبت به ورزشکارانی که چای سبز نمی نوشیدند وزن خود را از دست دادند.
تحقیقات نشان داده که چای سبز به کاهش اشتها و افزایش چربی سوزی کمک کرده و برای لاغری و کاهش وزن بسیار مفید است. همچنین مطالعات نشان داده که چ
دلایل کاهش میل جنسی مردان چاقی :چاقی در مردان باعث می شود که ترشح هورمون جنسی یعنی تستوسترون کاهش پیدا کند و در نتیجه میل مرد به رابطه جنسی کم شود . هم چنین چاقی با فشار خون بالا و سخت شدن شریان ها همراه است که این باعث می شود جریان خون در آلت تناسلی مردانه کاهش یافته و نعوظ را مختل شود . 
ادامه مطلب
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از نیمروز : روش‌های متفاوت وزیادی برای کاهش وزن وجود دارند. راه های کاهش وزن سریع و چگونه سریع لاغر شویم و چطور سریع وزن کم کنیم؟
مطمئنا تبلیغات کاهش وزن بسیاری را مشاهده کرده‌اید که هر کدام ادعا می‌کنند می‌توانند وزن شما را در سریع‌ترین زمان ممکن کاهش دهند. اکثر این رژیم‌های غذایی شما را به گرسنگی بیش از حد برای لاغر شدن تشویق می‌کنند. اما این روش درست نیست و بیشتر به بدن صدمه وارد می‌کنید. در این مطلب
خرید اینترنتی گن لاغری کاسمارا اصل در کرج و شهر های بزرگبسیاری ازگن لاغری مردانه کاسمارا کاندیشنر برای کاهش وزن از مواد لاتکس ساخته شده است، زیرا راحت، راحت و موثر برای شکل دادن به کمر است. متاسفانه، لاتکس یک حساسیت معمول است. این کرست کمر کوتاه زنانه از Squeem زنان را فراهم می کند که به مواد لاتکس حساسیت دارند و جایگزین با کیفیت غیر لاتکس هستند. گن لاغری کاسمارا از ترکیبی از مواد پلی استر، الاستان و پلی آمید و همچنین با استخراج فولاد داخلی است
صندلی راحت نشین اصفهان ,خرید اینترنتی صندلی راحت نشین ,صندلی راحت نشین ارزان ,صندلی راحت نشین هوم پک ,تولیدی صندلی راحت نشین ,خرید صندلی تکیه گاه ,صندلی راحتی بدون پایه , قیمت صندلی بدون پایه ,صندلی تکیه گاهی بدون پایه

** جهت خرید عمده یا تکی با شماره 09104444732 یا 09334444732 تماس بگیرید ** با تشکر

چرا برخی هرچه می خورند چاق نمی شوند ؟
امروزه افراد بیشتر نگران اضافه وزنشان هستند تا کاهش وزنشان ،در صورتی که این طرز تفکر بسیار غلط است و لاغری هم
عوارض خاص خودش را دارد مانند خشکی پوست ، آسیب دیدگی مفاصل و آسیب های روحی و روانی . اضافه وزن هم که
همیشه دغدغه افراد بخصوص خانم ها بوده عوارض مربوط به خود را دارد. در رابطه با درمان سریع و راحت افزایش و کاهش وزن
با یک متخصص طب سنتی به گفت و گو نشسته ایم .
نفیسه حسینی یکتا متخصص طب سنتی و رئیس انجم
باید یه تغییری توی وضعم ایجاد میکردم. یه تغییری که باعث بشه راحت‌تر بخندم. شایدم منظورم اینه که یه تغییری که باعث بشه راحت‌تر نادیده بگیرم و رد شم.من نیاز داشتم که فکر کنم، نیاز داشتم که خوب و کامل راجع به خودم فکر کنم و نقاط قوت و ضعفمو بشناسم. اونطوری شاید راحت‌تر میتونستم راهم رو انتخاب کنم.من نیاز داشتم یه راه داشته باشم که برنامه‌ریزی شده باشه. یه راه کامل که تمام جوانبش سنجیده شده. من نیاز به انرژی اکتیواسیون داشتم.اینا رو نوشتم و دفتر
سهام در بلند مدت بازده قابل توجهی را ارائه می دهد، اما نوسانات آن ها می تواند در کوتاه مدت به ویژه برای سرمایه گذاران جدید وحشتناک باشد. خوشبختانه، سرمایه گذاران گزینه های زیادی برای کاهش ریسک در سرمایه گذاری سهام خود دارند و شب ها راحت می خوابند. اما مزایایی که سهام و صندوق های سهام عدالت به سرمایه گذاران ارائه می دهند، برای همیشه مناسب نیستند. در اینجا کارهایی که باید قبل از سرمایه گذاری در بازار سهام انجام دهید و همین طور 12 راهکار برای کا
ورزش نقش اساسی در مقابله با انرژی و اضطراب ایفا می‌کند. ورزش‌های خاصی وجود دارند که بیشتر بر روی سلامت ذهن تاثیر می‌گذارند و می‌توانند افسردگی را دور کنند.
جسم و ذهن با یکدیگر در ارتباط هستند. هنگامی که شخص ورزش می‌کند و از بدن خود مراقبت می‌کند در واقع بر روی ذهن خود نیز کار کرده است. البته تمام کسانی که مشکلات وخیم ذهنی دارند باید برای درمان با پزشک خود مشورت کنند.
با این حال آنچه که در تحقیقات مختلف مشخص شده نشان می‌دهد که سه نوع ورزش نق
دانلود آهنگ رضا صادقی راحت رفت + متن و کیفیت عالی
ترانه زیبا و بسیار شنیدنی رضا صادقی بنام راحت رفت همراه با متن و دو کیفیت 320 و 128 از جاز موزیک
Exclusive Song: Reza Sadeghi – Rahat Raft With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ رضا صادقی راحت رفت
───┤ ♩♬♫♪♭ ├─── 
توو سادگی کسی نمیرسه بهت
دلش نخواست دلیلشو بگه بهت
یه روز یه جا نگاش میوفته باز به چشمت
بگیر بخواب دلِ دیوونه یِ خودم
ببین که آب گذشته از سرِ تو هم
بگیر بخواب ، نبینی سختی های عشقو
راحت رفت ، بدونِ دله
کتاب باهات راحت یه هفته حرف دارممهدی رحیم زاده

از این روزایی که دور از تو رد شداز این شبهای رفته حرف دارمیه دریا حرف ماسیده تو سینه مباهات راحت یه هفته حرف دارم

برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com
بیماری ها و داروها :
بیماران قبلی به طور کلی از تقلای زیادی منع می شوند که همین مساله باعث ایجاد مشکلات جنسی می گردد . هم چنین افسردگی می تواند به شدت میل جنسی را کاهش داده و مصرف داروهای ضد افسردگی و یا داروهای کاهش فشار خون بر میل جنسی تاثیر منفی دارد .

ادامه مطلب
کاهش چین و چروک
پیری چیزی است که حتی اگر بخواهیم نمی توانیم جلوی آن را بگیریم. با این حال ، ما می توانیم از محصولاتی استفاده کنیم که علائم چین و چروک را در بدن کاهش دهد. استفاده از عسل روی پوست شما ممکن است چین و چروک شما را کاملاً از بین نبرد اما ظاهر آن را کاهش می دهد. عسل خام حاوی طیف وسیعی از جمله آنتی اکسیدان ها، پلی فنول ها و فلاونوئیدها است که به پوست شما کمک می کند تا با آسیب به کلاژن مقابله کند و به نوبه خود علائم قابل رویت شما در پیری را
صندلی راحت نشین اصفهان ,خرید اینترنتی صندلی راحت نشین ,صندلی راحت نشین ارزان ,صندلی راحت نشین هوم پک ,تولیدی صندلی راحت نشین ,خرید صندلی تکیه گاه ,صندلی راحتی بدون پایه , قیمت صندلی بدون پایه ,صندلی تکیه گاهی بدون پایه

** جهت خرید عمده یا تکی با شماره 09104444732 یا 09334444732 تماس بگیرید ** با تشکر

جهت خرید با شمارهای 09104444732 یا 09334444732 تماس بگیرید با تشکر

بیماری ها و داروها :
بیماران قبلی به طور کلی از تقلای زیادی منع می شوند که همین مساله باعث ایجاد مشکلات جنسی می گردد . هم چنین افسردگی می تواند به شدت میل جنسی را کاهش داده و مصرف داروهای ضد افسردگی و یا داروهای کاهش فشار خون بر میل جنسی تاثیر منفی دارد .

ادامه مطلب
بیماری ها و داروها :

ادامه مطلب
هر کسی که بر حسب سن و قد، 15 تا 20 درصد زیر وزن طبیعی باشد، به عنوان لاغر تعریف می شود. به عنوان مثال، اگر یک خانم با سن 25 تا 50 سال هستید و قد شما 1.68 متر است، وزن شما در حالت ایده آل باید 59 کیلوگرم باشد. اگرچه، وقتی وزن بدن به 50 کیلوگرم (15 درصد) و 47 کیلوگرم (20 درصد) افت می کند، به عنوان لاغر بیان می شود. یک زن با وزن 59 کیلوگرم باید شاخص توده بدنی 20.90 کیلوگرم/متر مربع داشته باشد. هرچه وزن کاهش پیدا می کند، BMI تا 18.8 (15- درصد) پایین می آید، که همچنان در محدود

امشب و در همین لحظه عمیقا دلم میخواد دوستی رو داشتم که راحت و بدون فکر میرفتم تو صفحه چتش و مینوشتم...از هرچی که تو ذهنم میاد...متن آهنگایی که گوش میدم رو تیکه تیکه بنویسم براش و خیالم راحت باشه صبح که میبینه لبخند میزنه با دیدن اون همه پیام.
به نام خدا
شنیدم مفت‌خوری در تهران گفته: اینهایی که ماسک و وسایل بهداشتی را احتکار می‌کنند و با چند برابر قیمت به مردم می‌فروشند، این پولها چطور از گلویشان پایین می‌رود؟!. 
متعجب شدم از این حرف! . می‌خواستم به ایشان و همفکران و هم‌پیاله‌ای‌های ایشان بگویم : بین جماعت شما و این جماعت محتکر ماسک تفاوتی نیست !!!؟ همانطور که شما شغل دولتی ، استخدام فرزندان و اقوام و سفارش‌شده‌ها ، و مشاغل و مناصب و مزایای حکومتی را به صورت مادام‌العمر و نسل
چند قرص و مکمل های کاهش وزن محبوب

بسیاری از راه حل های مختلف کاهش وزن در خارج وجود دارد.
این شامل انواع قرص ها ، داروها و مکمل های طبیعی است.
ادعا می شود که به شما در کاهش وزن کمک می کند ، یا لاغری را کاهش می دهد و یا لاغری را در کنار سایر روش ها کاهش می دهید.
آنها تمایل دارند که از طریق یک یا چند مکانیزم کار کنند:
اشتها را کاهش دهید و احساس پر شدن بیشتری داشته باشید تا کالری کمتری مصرف کنیدجذب مواد مغذی مانند چربی را کاهش داده و باعث می شود کالری
دانلود آهنگ جدید مهراد جم خیالت راحت
هم اکنون شنونده سوپرایز ویژه رسانه وبها ♫ دانلود اهنگ خیالت راحت با صدای مهراد جم به همراه تکست و بهترین کیفیت باشید ♫
ملودی : مهراد جم |  تنظیم قطعه ، میکس و مستر : مسعود جهانی
Download New Music BY : Mehrad Jam | Khialet Rahat With Text And 2 Quality 320 And 128 On Webha

ادامه مطلب

کاهش میل دام به غذا دلایلی دارد که در زیر به آن ها اشاره می شود :
- طریقه غذا دادن به دام ها باید به گونه ای باشد که علوفه به طور یکنواختی در آخور قرار گیرد تا همه دام ها به یک نسبت از علوفه بتوانند استفاده نمایند .
- باید خوراک دام تازه و سالم باشد . زیرا خوراکی که کپک زده و فاسد است سبب می شود که میل دام کاهش یابد .
- عدم تهویه نامناسب در محل خوراک دهی : وجود گرمای شدید، کوتاه بودن سقف و نبود تهویه کافی سبب استرس گرمایی در دام ها می شود . همین مطلب س

استفاده از آسپرین، کنسر کبدی و مرگ و میر مرتبط با بیماریهای کبدی را در بیماران هپاتیت ویروسی مزمن، کاهش می دهد.
در یک مطالعه ملی از سوئد که مقاله ی آن امروز در هفته نامه معتبر  NEJM منتشر شده، مشخص شده است که استفاده از آسپرین با دوز کم در بیماران هپاتیت مزمن ویروسی می تواند منجر به کاهش بروز هپاتوسلولار کارسینوما و همچنین کاهش مرگ و میر مرتبط با کبد شود.این در حالی است که استفاده از آسپرین منجر به افزایش قابل توجه خونریزی گوارشی نشده است 
https:/
بعد از دولت لبنان دولت عراق هم اعلام کرد که حقوق مسوولان دولتی را تا پنجاه در صد کاهش می دهد ، این در حالیست که ارزش پول عراق در چند سال گذشته با وجود جنگ با داعش و مشکلات داخلی فراوان ۱۰ برابر ارزش پول ایران شده است. 
 آیا وقت آن نشده است که آقای روحانی هم حقوق مسوولان دولتی را به ویژه بعد از قضایای حقوق های نجومی ، کاهش دهد؟!
http://ziarani1.blog.ir/
بعد از افزایش قیمتی هفته گذشته، امروز اولین روز کاری در بازارهای جهانی شاهد کاهش قیمتی بودیم که دلیل آن به نشانه ها از کاهش سرعت اقتصاد چین ناشی می گردد. این موضوع علیرغم پیشرفت هایی است که اخیرا در زمینه جنگ تجاری بین آمریکا و چین رخ داده است. هر چند سود صنایع چینی این ماه برای دومین ماه متوالی شاهد کاهش بوده اما نشانه هایی از رسیدن یک توافق اولیه میان دو غول بزرگ اقتصادی دنیا به وجود آمده که می تواند شتاب فراوانی به تقاضای نفت در آینده دهد.
انواع روش های لاغری با ورزش و یا کاهش وزن با رژیم های لاغری را برای شما آماده کرده ایم . لطفا توجه داشته باشید که توصیه های موجود در این سایت فقط جهت اطلاع رسانی بوده و جایگزین توصیه های پزشک نیست . پیشنهاد میشود قبل از هر اقدامی ، حتما با پزشک مشورت نمایید .لاغری - از رژیم های لاغری تا کاهش وزن با ورزشلاغری – از رژیم های لاغری تا کاهش وزن با ورزش
اولین چیزی که باید برای لاغری به خاطر داشته باشید این است که کاهش وزن فقط زمانی اتفاق میافتد که کالر
علت کاهش ناگهانی قیمت آهن آلات چیست ؟ 
به گزارش آهن نیک در اخبار بازار آهن، شنیده ها حاکی از کاهش قیمت آهن آلات از ابتدای هفته جاری می باشد . پس از روزها نوسانات قیمتی و همچنین سردرگمی قیمت آهن الات در بازار، از ابتدای هفته جاری شاهد کاهش نرخ محصولات فولادی در بازار اهن الات بوده ایم. روند نزولی قیمت ها در بازار بگونه ای بوده که هر روزه شاهد کاهش 100 تومانی در بسیاری از مبادی بوده ایم.
با توجه به کاهش قیمت ها طی هفته جاری ، شاهد افزایش میزان خ
دیشب خودمو بردم زیر ذره بین نتیجه اش این شد:
من آدمی هستم که به تنبلی و راحت طلبی خو گرفته ام ؛ و خودمو به زحمت نمیندازم . قبل ترها تا این حد راحت طلب نبودم ؛ جدیدترها زیاد شده و جدیدترها خییلی زیادتر
به راحت ترین راه ممکن روزگار میگذرانم ؛ و این قدر این راحتی زیاد شده که به روحم هم رسیده و میشه گفت روحم هم شدیدا دنبال راحتیه
چطور؟
اینکه نمیخواد چیزی بر وفق مرادش باشه ؛ چیزی اذیتش کنه ؛ به خواسته هاش برسه ؛ و....
و میدیدم که هر چقدر به سمتی راحتی جس
کلسترول خون : تحقیقات نشان داده که مصرف اسفرزه به دلیل مقادیر بالای فیبر محلول می تواند به کاهش کلسترول خون بالا کمک کند.
یک
مطالعه نشان می دهد که مصرف روزانه اسفرزه به مدت شش هفته یک راه موثر
برای کاهش کلسترول خون بالا در افرادی که چاق و یا دارای اضافه وزن هستند،
می باشد.
فشار خون : مطالعات متعدد نشان داده است
که فیبر موجود در اسفرزه با کاهش فشار خون بالا و تقویت عضلات قلب، خطر
ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی را کاهش می دهد.
مزایای جراحی بینی به روش باز
جراحی تحت دید مستقیم صورت می پذیرد بنابراین احتمال ناقرینگی کاهش می یابد .گذاشتن پروتز یا گرفتهای استخوانی وغضروفی راحت تر انجام می شود .جراح بینی قدرت مانور بیشتری دارد و فضای کار مناسب تر است .در بینی های بدفرم نتیجه حاصل از جراحی به روش باز با رضایتمندی بیشتری همراه است .
ادامه مطلب

پسرای سبزه منو واقعا راحت میتونن از راه به در کنن.

چرا آخه؟
سان آو بیچز.

این به این منزله نیست که به همه اینها من پا میدم.
ولی هر بار که اینها رو رد میکنم، خودم درد میگیره قلبم.

دقت کنین پسرهای سبزه ایرانی فقط.
نازززززن.

اغلب موهاشون صافه،
چشماشون میزنه بیرون از صورتشون.

خوشگلننننن.

بمیرین.

بمیرم راحت شم.
چرا با وجود اینکه روزه می گیریم باز هم چاق می شویم؟ چه راهکارهایی وجود دارد که پس از سحری نخوابیم؟ آیا دوست دارید در ماه رمضان، وزن خود را کاهش دهید؟ آیا می دانید چه نکاتی را باید در افطاری و سحری خوردن رعایت کنید تا دچار اضافه وزن نشوید؟ در این مقاله به بررسی این نکات می پردازیم.
ادامه مطلب
مصرف مواد غذایی مفید و مناسب در داشتن خواب راحت شبانه موثر است.محققان دریافتند ساعت کاری زیاد، خوردن مواد غذایی نامناسب، یک جا نشستن و بی‌تحرکی مانع خواب خوب و راحت است.
مطالعات انجام شده نشان داده است عادات غذا خوردن تا حد زیادی در خواب شبانه افراد تاثیرگذار است.خوردن یک موز یا نوشیدن یک لیوان شیر در داشتن خواب راحت شبانه موثر است و این در حالی است که خوردن غذاهای تند و یا مصرف کافئین خواب افراد را مختل می‌کند.
نوشیدن شیرگرم قبل از خواب به
مصرف مواد غذایی مفید و مناسب در داشتن خواب راحت شبانه موثر است.محققان دریافتند ساعت کاری زیاد، خوردن مواد غذایی نامناسب، یک جا نشستن و بی‌تحرکی مانع خواب خوب و راحت است.
مطالعات انجام شده نشان داده است عادات غذا خوردن تا حد زیادی در خواب شبانه افراد تاثیرگذار است.خوردن یک موز یا نوشیدن یک لیوان شیر در داشتن خواب راحت شبانه موثر است و این در حالی است که خوردن غذاهای تند و یا مصرف کافئین خواب افراد را مختل می‌کند.
نوشیدن شیرگرم قبل از خواب به
افت 92 درصدی فروش خودروی چین به دلیل کروناویروس !
▪️سازمان خودروهای مسافربری چین از کاهش 92 درصدی فروش خودرو در این کشور و همزمان با شیوع ویروس کرونا خبر داده است.
▪️بنابر اعلام این نهاد چینی، این کاهش فروش مربوط به دو هفته نخست ماه فوریه است و فروش خودرو حتی در هفته نخست با کاهش 96 درصدی مواجه شد و کار به جایی رسید که در سرتاسر بازار چین، روزانه 811 دستگاه خودرو به فروش رسیده است.
▪️پیش‌بینی می‌شود که در مجموع ماه فوریه، فروش خودرو با کاهش 70
چگونه شب‌ها زود و راحت بخوابیم؟
بی‌خوابی شبانه یا دیر به خواب رفتن اختلالی است که برای برخی افراد گاه‌به‌گاه رخ می‌دهد اما ممکن است برای عده‌ای به یک تجربه آزاردهنده تبدیل‌ شود. بیشتر اوقات منشأ اصلی بی‌خوابی‌ها فکر و خیال، استرس و اضطراب است اما معمولاً افراد به اشتباه راه‌حل اصلی را مصرف داروهای خواب‌آور می‌دانند، در حالی که با عوارض جانبی همراه است که ممکن است مشکلات دیگری را هم برای فرد به وجود آورد، در این مطلب چند روش‌ طبیعی
آیا تلاش می‌کنید تا لباس‌های سال گذشته‌تان اندازه‌ی شما شوند؟ آیا چربی شکم خواب راحت را از شما گرفته است؟ اگر پاسخ شما بله باشد، ممکن است بخواهید برای حل این مشکلات، برخی تغییرات را در شیوه‌ی زندگی خود، انجام دهید. چربی معده، در صورتی که در زمان مناسب مورد توجه قرار نگیرد، می‌تواند منجر به اثرات منفی بر سلامت شما شود. مطمئنا چربی شکم زیبا به نظر نمی‌رسد. اما دلیل مهم برای مقابله با آن، اثر آن در طولانی مدت بر سلامت شما است.

مسلما به
types of riskانواع ریسک در بورس
♦️تحلیلگران باید دو نوع ریسک را از هم تفکیک دهند:
systematic riskریسک سیستمی
unsystematic riskریسک غیر سیستمی
♦️ریسک غیر سیستمی تنها شرکت را تحت تاثیر قرار می دهد مانند مشکلات تولید، کاهش در فروش 
♦️برای اینکه ریسک غیر سیستمی را کاهش بدهیم باید پورتفوی سهاممان(سبد دارایی) را متنوع کنیم ینی چند سهم از صنایع مختلف داشته باشیم به این کار diversified portfolio می گویند.
اما ریسک سیستمی با روش فوق کاهش نمی یابد مثلا ریسک بازار با متنوع ساخت
«...“در چنل خویش غریب” وقتی خلق شد که ادمین‌هایی که چنل زدن تا راحت حرف بزنن، بعد از مدتی دوستانی داشته باشن که نتونن جلوی اونا راحت حرف بزنن. به این حالت میگن “در چنل خویش غریب”...»
حالا منم به وضعیت در وبلاگ خویش غریب مبتلا شدم.
کاهش وزن در یک هفته با برنامه ای موثر برای لاغری
متاسفانه در زندگی امروزی افراد زیادی با مشکل اضافه وزن دست و پنجه نرم می کنند و همیشه دنبال راه هایی سریع برای کاهش وزن می گردند که برخی از این روش ها نه تنها موثر نیستند بلکه سبب بیماری های مختلف نیز می شوند.
بهترین راه برای کاهش وزن و رهایی از چاقی گرفتن رژیم کم کالری در کنار یک برنامه ورزشی منظم است اما در برخی از مواقع ما به دنبال یک راه حل برای لاغری سریع می گردیم تا بتوانیم حداکثر وزنمان را
این حرف رو از یه بنده خدایی شنیدم به فکر فرو رفتم که چقدر معیارها برای یک خانه ایده‌آل وجود داره که حتی به مخیله‌ی ما هم نمی‌رسه.
آخرش می‌رم توی یه خونه نوساز که بتونم با پاهای خیس راحت توش راه برم؛ خیالم راحت باشه که توش سگ نبوده.

مسلما

بهترین کربوهیدرات برای کاهش وزن سالم
کربوهیدرات
کاهش وزن ! بله درست است ماده غذایی که اغلب برای لاغری و تناسب اندام سعی
می کنیم در رژیم خود نداشته باشیم در برخی خوراکی ها به صورت لاغرکننده و
چربی سوز وجود دارد.
ادامه مطلب
راحت ترین روش کاهش وزن

توضیحات بیشتر

کاهش وزن اصولی و سریع: کاهش وزن ناگهانی / ورزش، برنامه رژیم ...۷ دی ۱۳۹۸ - به نقل از دکتر Diane Virginias یکی از ساده ترین راه ها برای حفظ سلامتی، ... بهترین روش برای کاهش وزن بدون اینکه احساس منع مصرف مواد غذایی را داشته ... بعضی اوقات این وضعیت باعث می شود بدن شما نتواند به راحتی وزن کم کرده و ...https://rooziato.com/rooziato.com › کاهش-وزن-2کاهش وزن با 10 تکنیک ساده برای افرادی که ورزش نمی کنند ...۲۴ دی ۱۳۹۶ - ورزش ک

- سطح کلسترول و فشار خون را کاهش میدهد.- جذب ویتامین E را افزایش میدهند و کبد را از آسیب های رادیکال محافظت میکند.- یک ضد التهاب و آنتی اکسیدان قوی است که علائم درد و تورم ناشی از بیماری ها را کاهش میدهد.- سیستم ایمنی را تحریک میکند و به کاهش شدن عفونت کمک میکند.
ادامه مطلب

امروز هم نرخ خرید دلار و یورو در بانک‌ها کاهش داشت و هم نرخ خرید و فروش این دو ارز در صرافی‌های مجاز بانکی کاهش قیمت را تجربه کرد.
به گزارش ایسنا، در معاملات ارزی امروز (چهارشنبه) بانک‌ها هر دلار را به نرخ ۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان از متقاضیان خریدند که بیش از ۲۵۰ تومان ارزان شده است.
همچنین نرخ خرید هر اسکناس یورو از سوی بانک‌ها ۱۶ هزار و ۳۷۰ تومان اعلام شده است که نسبت به دیروز نشانگر کاهش ۳۰۰ تومانی است.
در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی نیز هر دلا

برنامه رژیم کاهش وزن یک ماهه به همراه وعده های غذایی و از همه مهم تر طرز تهیه چند نوشیدنی چربی سوز فوق العاده موثر برای شما عزیزان آماده شده است. رژیم آنلاین ایده آل شو در انتهای مقاله رو از دست ندید.
 فقط با رعایت این رژیم غذایی و ۱۵ دقیقه تمرین صبحگاهی به مدت ۳۰ روز تفاوت را در خود احساس خواهید کرد. برای کاهش وزن ۱۰ کیلوگرمی  در یک ماه، نیاز به انگیزه و کنترل قوی بر عادات غذایی خود دارید.
ادامه مطلب
اگه تو اون سنی که باید جهاد اکبر داشته باشی، سنت که بالاتر رفت جهادت میتونه اصغر باشه! چون با تلاش هات یاد گرفتی چطور یه ویژگی و کار خوب را در وجودت زنده کنی ... اگه یکم کج رفتی ، زودتر و راحت‌تر میتونی گوش خودت را بپیچونی و بکشیش تو راه!
+البته که باید همیشه حواست جمع باشه
سنت هرچی کمتر باشه سبک تری...سبک که باشی راحت تر از خدا اطاعت می کنی
و...

عشق چیه ؟ از کجا میاد ؟ چطور میشه مثلا یه دکمه در خودت به وجود بیاری و غیر فعالش کنی و از دستش راحت شی ؟‌
میشه ادمی بی احساس باشه ؟
میتونه هر روز با یکی باشه ؟
میتونه این چیزارو یاد بگیره ؟
چرا باید آدم اصلا عاشق کسی بشه
دلیلی نداره که
مغرور و تنها مثل یک ارتش یک نفره
نیاز به جواب دادن به کسی هم نداری :) راحت

صحبت های منفی خود را کاهش دهید
هر کسی در زندگی خود با این نوع صحبت های منفی درگیر می شود. برای بعضی از آدما ممکنه که انگیزه بخش باشه. تحقیقات نشان داده است که این صحبت ها باعث ایجاد استرس و افسردگی می شود. یاد گرفتن تشخیص علائم این مشکل می تواند به شما کمک کند تا از بروز این مشکل جلوگیری کنید و به شما آسیب نرساند و راحت تر درگیر موضوعات مثبت تر بشوید. بعضی از گونه های این مشکل عبارت اند از:
کلنجار کردن
شخصی سازی کردن
فاجعه سازی

برای مشاهده این
چند ماهی هست که خواب راحت ندارم. توی تخت خودم راحت نیستم. توی جسم و پوست خودم راحت نیستم. توی ذهن خودم راحت نیستم. حتی توی خواب هم راحت نیستم. خواب‌هایی که می‌بینم شده یک مشت بدیهیاتی که در روز می‌بینم یا به آن‌ها فکر می‌کنم. هنوز هم خانه‌ی مادربزرگ و خانه‌ی دوران کودکی‌ام را در خواب می‌بینم. آدم‌های تکراری. تکرار پشت تکرار. البته چند شب پیش خواب دیدم که هری استایلز را بغل کرده‌ام و بعد همدیگر را بوسیدیم. آه، چقدر شیرین بود. البته نکته‌ی

که از دست این بیخوابی های شبانه راحت بشم.... 
این وبلاگ شده جایی که بتونم توش راحت حرفمو بزنمو هیشکی نشناسه یا حتی هیشکی نخونه که راهنماییم کنه
باید برم پیش روانپزشک ولی دوست ندارم از حالا قرص بخورم دوست دارم بااین مشکلم مقابله کنم ولی نمیتونم
یک از عیوب متداولی که معمولا برای سیستم های سرمایشی از قبیل یخچال ، سردخانه و دستگاه ی تهویه مطبوع نظیر اسپیلت و کولرگازی پیش می اید کاهش سرمای تولید شده توسط این دستگاه ها می باشد.
در اغلب این موارد ذهن مشتری سریعا به این فکر می افتد که گاز دستگاه خالی شده است و باعث کاهش سرما شده ، اما در غالب این موارد می توان با انجام چند عمل این عیب را برطرف کرد.
جهت مطالعه ی ادامه ی مطلب فلش زرد رنگ را کلیک کنید>>>>>>>>>>>>>
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها